Blacharstwo i Lakiernictwo

  • Blacharstwo
    i Lakiernictwo

    samochód jak malowany

Usługi blacharskie

Prestigious-Auto-Body-Paint

Napraw karoserii dokonujemy w tzw. systemie ramowym, używając ramy naprawczej do rozciągania i prostowania karoserii, z przystawką pomiarową do mierzenia punktów bazowych.

Na podstawie wzorców każdej marki samochodu jesteśmy w stanie z bardzo dużą precyzją przywrócić pojazdowi pierwotne wymiary płyty podłogowej i pozostałych punktów bazowych.
Dokładne, prawidłowe pomiary płyty podłogowej, układu kierowniczego i układu zawieszenia mają decydujący wpływ na bezpieczeństwo jazdy, zwracamy więc na nie szczególną uwagę.

Dzięki doświadczeniu i precyzji naszego personelu jesteśmy w stanie dokonać każdej, nawet najbardziej skomplikowanej naprawy.
 

Usługi lakiernicze

Po pracach blacharskich czas na lakierowanie pojazdów. Lakierowane u nas elementy są nie do odróżnienia od oryginalnych, nie poddawanych obróbce.

W naszej firmie lakierowanie odbywa się w sterylnych warunkach w bezpyłowej komorze, dzięki czemu powierzchnie lakierowane wolne są od jakichkolwiek zanieczyszczeń, a automatyczne systemy regulujące temperaturę wewnątrz komory gwarantują optymalne parametry schnięcia lakieru.

Bardzo istotny jest oczywiście właściwy dobór koloru. Mamy do dyspozycji dwie komputerowe mieszalnie lakierów firmy Palinal.

Zarówno prace blacharskie jak i lakiernicze oczywiście podlegają udzielanej przez nas gwarancji.

Kosmetyka samochodowa

kosmetyka

Ostatnim etapem wszelkich napraw mechanicznych, blacharskich i lakierniczych są czynności związane z kosmetyką samochodu takie jak:

  • czyszczenie elementów plastikowych samochodu
  • odkurzanie auta, pranie tapicerki, podsufitki itd.
  • mycie auta
  • polerowanie lakieru
  • ogólna kontrola wykonanych prac.